Gdzie kupić wagopakowarkę w dobrej cenie?

#2017-05-23 05:23:31 

salamandra

Użytkownik

Dzień dobry, szukam jakiejś konkretnej wagopakowarki, która będzie miała taśmę główną z funkcją doważania, sterowniki, odpowiednie funkcje zapobiegające wypadaniu towaru. Dobrze by było by sterowanie było intuicyjne na ekran dotykowy. Może ktoś wie, gdzie taką kupić i mógłby mi podrzucić kontakt.
#2017-05-23 07:05:13 

narciarka

Użytkownik

Ja wiem gdzie jest dostępna taka wagopakowarka. Przejrzyj ich ofertę http://www.machinespioro.com/portfolio-items/wagopakowarka/. Bardzo konkretna, ma konstrukcje ze stali malowanej i sporą pojemność kosz zsypowego. Do tego wszystkie te cechy o których ty wspomniałaś, a przy tym konkurencyjną cenę. Maszyna bardzo bezpieczna, wyposażona w czujniki, w razie potrzeby następuje samoczynne zatrzymanie lub zwolnienie pracy.
#2017-05-23 07:28:39 

KangurzycaHania

Użytkownik

Jeśli chodzi o tego typu maszyny do obróbki warzyw to ja zawsze kupuję na machinespioro.com. Dbają o zachowanie wysokich parametrów, długiego czasu gwarancji a przy tym są konkurencyjni cenowo. Trudno znaleźć podobną firmę do nich. Wagopakowarki mają z obsługą manulaną i automatyczną, wiec możesz ustawić jak chcesz w danym momencie i jakie masz zapotrzebowanie.
#2017-05-23 09:19:08 

Alutka

Użytkownik

Przy zakupie zwróć uwagę na szerokość i długość, to jest bardzo istotne i też będzie miało wpływ na wydajność.
#2017-05-23 09:33:50 

SEELRYSARNE

Użytkownik

Potwierdzam, wymiary świadczą o pojemności a co za tym idzie prędkości pracy maszyny. Warto mieć to na uwadze.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015