Kto drukuje kody EAN, polećcie jakąś firmę?

#2017-05-22 21:35:39 

bartkowa

Użytkownik

Gdzie można drukować kody kreskowe w formie naklejek. Zależy mi na sprawnej operacji przy przejęciach towarowych, a robię to po raz pierwsy. Szukam sprawdzonego dostawcy, który jest na rynku obecny od wielu lat.
#2017-05-22 21:50:58 

Bonus BGC

Użytkownik

Jeśli tak ma to wyglądać to zajrzyj tutaj http://multilogistyka.com/uslugi/drukowanie-kodow-ean/ i od razu przekonasz się, żę duży może więcej. Jesto to olbrzymia firma, która od lata oferuje przetrzenie magazynowe wraz z dodatkowymi funkcjami dla klientów. Również produkcja kodów EAN to ich domena, więc szybko się z tym uporają :)))
#2017-05-22 23:56:57 

bartkowa

Użytkownik

No mam ndzieję, bo już nie chcę eksperymentować, tylko chce po prostu zacząć normalnie pracować. Muszę więc mieć na czym.
#2017-05-23 02:39:48 

baczek

Użytkownik

Eksprymenty u przedsiębiorców też są potrzebne, bo inaczej sukcesu nie osiągniesz. Ale eksprymentem na pewno nie jest skorzytanie z powyższej firmy :))) Jest to solidny dostawca, który wykonuje kody kresskowe dla kleintów z całego kraju.
#2017-05-23 04:35:39 

konsolowiec

Użytkownik

A tak na marginesie to co to są te kody EAN, bo ja akurat nie wiem?
#2017-05-23 06:00:50 

narciarka

Użytkownik

Jeśli kojarzysz jakikolwiek produkt albo może masz go przy sobie, to pewnie wiesz, że posiada od kod kreskowy, on stanowi niejako paszport danego produktu. Z kodu kreskowego można odczytać praktycznie wszystkie informacje dotyczące produktu, od momentu jego produkcji, po moment, w któym czeka na wydanie lub decyzę o innym przznaczeniu docelowym.
#2017-05-23 08:45:28 

KangurzycaHania

Użytkownik

Informacje to jedna rzecz, ale zostaje jeszcze kwestia inwentur. W czasie skanowania towarów to niezastopiąny produkt. W mojej firmie od lat stosujemy takie rozwiązanie i bardzo dobrze się ono sprawdza.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015