Czy warto i gdzie można naprawiać lodówki przemysłowe w Krakowie?

#2017-06-01 22:36:59 

SEELRYSARNE

Użytkownik

Mam kilka starych chłodziarek, które stoją na zapleczu i niszczeją, a że planuje otwarcie nowego lokalu, zastanawiam się czy z nich nie skorzystać. Pytanie tylko, czy w ogóle warto robić ich przegląd i ewentualnie je naprawiac. Czy naprawa kilkunastoletnich chłodziarek ma sens? Czy to się zaraz znowu nie zepsuje?
#2017-06-02 01:29:22 

menager

Użytkownik

Zawsze znajdziesz kogoś, kto to naprawi. Nie próbowałeś ich podłączyć do pradu i zobaczyc czy działają? Jesli działają to w czym problem? Jedyny minus starch chłodziarek to niska wydajność energetyczna
#2017-06-02 02:35:42 

Bonus BGC

Użytkownik

Jak masz stare chłodziarki to po co wydawać kase na nowe. Zrób ich przegląd, ewentualnie ponaprawiaj drobne usterki i tyle. W tej firmie http://serwis-lodowek-krakow.pl/ drobne naprawy zrobią od ręki. Jak będzie trzeba wymieniac cały agregat to wtedy mozna zastanawiac się nad opłacalnością, ale jesli wystarczy uzupełnić czynnik chłodzący to usługa będzie naprawde bardzo tania. Naprawa lodówek przemysłowych w Krakowie to specjalność tej wspomnianej firmy, także oni powinni poradzić sobie bez problemu z każda usterką.
#2017-06-02 02:59:06 

SEELRYSARNE

Użytkownik

Podłączyłem je do prądu i niby chłodza, tylko jedne lepiej a drugie gorzej. W sumie mam ich Az pięć. Wszystkie tej samej firmy, wiec może dałoby się doprowadzić do pełnej sprawności ze dwie albo trzy biorąc cześci z pozostałych. Jak myslicie?
#2017-06-02 05:19:01 

Bonus BGC

Użytkownik

Pewnie by się dało, kwestia tylko tego, co tak naprawde trzeba wymienić. Tak jak pisałem wcześniej, skontaktuj się z kimś, kto na co dzien napraiwa taki sprzet, to dowiesz sie wszystkich szczegółow na ten temat. Zresztą tutaj masz linka, gdzie wsyztsko dokładnie jest opisane http://serwis-lodowek-krakow.pl/chlodnie-sklepowe-oraz-elementy-wystawowe/. Prawdopodobnie po prostu w części chłodziarek brakuje juz czynnika chłodzacego, stąd ich gorsze działanie. Jak uszczelki są szczelne i agregat działa, to naprawa będzie kosztowała grosze.
#2017-06-02 06:35:18 

horadrim

Użytkownik

Chciałem tylko napisać, że jak interesuje Cię naprawa lodówek przemysłowych w Krakowie to najlepsza jest ta firma, o której pisał kolega wyżej. U nich pracują super fachowcy. U mnie naprawili witryne chlodnicza, którą oryginalny serwis spisał na straty.
#2017-06-02 09:10:52 

SEELRYSARNE

Użytkownik

Dobra, to dzwonie do nich. Dzieki z info:)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015