Szukam trenera indywidualnego w Krakowie.

#2017-06-07 00:40:26 

skostniała

Użytkownik

Cześć wszystkim! Znalazłam ciekawe studio treningu personalnego w Krakowie i zastanawiam się, czy ktoś z Was do niego uczęszczał. Gdy trafiłam na stronę internetową: http://www.studiosynergy.pl/ stwierdziłam, że dopełnieniem mojego zdrowego stylu życia powinien być indywidualny trener Kraków daje nam do dyspozycji kilku specjalistów i nie wiem, którego wybrać. Doradzicie?
#2017-06-07 01:52:10 

skostniała

Użytkownik

Nie tylko sam trener jest ważny, ale też miejsce w którym ćwiczysz. Studio które wybrałaś, to zdecydowanie profesjonalne miejsce, gdzie można nie tylko poćwiczyć, ale też wiele się nauczyć.
#2017-06-07 03:52:28 

szesnastka

Użytkownik

Każdy z trenerów przeprowadzi z Tobą wywiad, analizę składu ciała i dobierze odpowiedni trening, także ostateczny wybór trenera to tylko formalność. Przygotuj się na fantastyczne zmiany w Twoim ciele!
#2017-06-07 05:48:56 

narciarka

Użytkownik

Ja ćwiczę z Michałem. Bałam się na początku, ponieważ nigdy tak naprawdę nie ćwiczyłam, ale trener dał mi tyle energii i motywacji, że od razu wszystkie obawy minęły. Jestem naprawdę zadowolona z tych treningów.
#2017-06-07 08:38:25 

baczek

Użytkownik

Na trenera wybrałem Dorotę, ponieważ chyba dziwnie bym się czuł ćwicząc z mężczyzną. I to był świetny wybór!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015