Szukam do salonu ładnych żaluzji wewnętrznych w Poznaniu

#2017-06-19 03:53:14 

salamandra

Użytkownik

Trochę chce mi się odświeżyć szczególnie salon. Bo jest naprawde spory wiec chciała bym od niego zaczac. No i chce ładne żaluzje wewnętrzne. Macie coś do polecenia?
#2017-06-19 05:17:33 

narciarka

Użytkownik

Jesliś chcesz drewniane żaluzje wewnętrzne w Poznaniu jest duzo firm które takie sprzedaja żaluzje. No ja trafiłam do Sundeco bo tu moja siostra tez Brala to spory wybor. Początkowo chciałam roletę rzymską do kuchni jakiś motyw w kwiaty ale istatecznie mam jasne bardzo żaluzje wewnętrzne. U nich tez można zamówić żaluzje w róznych kolorach no tylko kwestia jakie masz sciany w pokoju.
#2017-06-19 07:31:53 

KangurzycaHania

Użytkownik

Jeśli masz duzy salon to żaluzje wewnętrzne nie zmniejszą ci za bardzo pomieszczenia bo jednak zawsze żaluzje wpływaja na to jak pomieszczenie ostatecznie wyglada. A chcesz metalowe czy drewniane?
#2017-06-19 07:51:46 

SEELRYSARNE

Użytkownik

Każde pomieszczenie jest inne i dlatego wybór rolet i żaluzji nie jest łatwy. Bo jeśli się np. kupi żaluzje drewniane gdzie wnętrze jest bardzo surowe i typowo nowym stylem urządzone to nie zawsze może pasowac. Wtedy mogą być lepsze rolety, wiec to trzeba sobie dobrze przemyśleć.
#2017-06-19 10:48:25 

menager

Użytkownik

Nie ma tu sensu się spieszyc bo potem zaraz kolejny remont będzie eheh
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015