Najczęściej wybierane samoloty do sklejania.

#2017-06-26 00:00:09 

konsolowiec

Użytkownik

Pytanie do milosnikow modelarstwa, które modele samolotów najczęsciej sklejacie? Macie swój ulubiony okres historyczny, typ samolotów czy producenta modeli? Jaka skala modelu będzie najlepsza dla poczatkującego modelarza? Czym malujecie samoloty?
#2017-06-26 01:46:09 

Bonus BGC

Użytkownik

Rozumiem, że dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z modelarstwem. To na początek mogę zasugerowac tylko tyle, że wybieraj te modele samolotów, które zwyczajnie wpadły Ci w oko. Jak zaczniesz je sklejac i później malować nabierzesz wprawy. Z czasem samemu będziesz potrafił ocenić, które modele są bardziej szczegółowe i którego producenta wybrać. Co do skali, to ja lubię duże modele, ale są też takie osoby, które specjalizują się modelach małych, w skali 1:72. Zresztą ta skala jeśli chodzi o samoloty jest chyba najbardziej popularna.
#2017-06-26 04:08:14 

skostniała

Użytkownik

Nie wciągaj się w modelarstwo bo to pożre twoje oszczędności i zabierze caly czas wolny. Ja się o mało co przez to nie rozwiodłam z mezem. Na szczescie przyszło w koncu na niego opamiętanie
#2017-06-26 06:53:06 

konsolowiec

Użytkownik

Bez przesady:)
#2017-06-26 08:53:01 

horadrim

Użytkownik

Poszukaj poradnika dla początkujących modelarzy. Dużo ciekawych tekstów na ten temat można znaleźć chociażby w internetowych sklepach modelarskich tj. sklep agtom.eu. W poradniku masz dokładnie wyjaśnione od czego najlepiej zaczynać, żeby się nie zniechęcić. A jak już przeczytasz to od razu mozesz kupic pierwszy samolot do sklejania i pierwszy zestaw narzędzi modelarskich
#2017-06-26 09:23:22 

konsolowiec

Użytkownik

Czytałem już rózne poradniki, coś też sklejalem. Zalezy mi jednak na opinii doświadczonych modelarzy, co do kwestii doboru modeli, bo chciałbym stworzyc w miare spójna kolekcje samolotow.
#2017-06-26 10:07:27 

horadrim

Użytkownik

W takim razie wybierz sobie okres historyczny, który cię interesuje albo typ samolotów, które ci się podobają i dowiedz się jak najwięcej na ich temat. Póżniej tylko trzeba szukac ich modeli i zając sie sklejaniem, nic trudnego :) Jesli tak bardzo interesują Cię samoloty do sklejania, to bardzo duży wybór modeli samolotów znajdziesz pod tym adresem http://agtom.eu/35-samoloty. Masz tam kilkaset różnych modeli od wielu znanych producentów, w różnych skalach, na pewno znajdziesz coś dla siebie
#2017-06-26 10:31:05 

konsolowiec

Użytkownik

Ok, dzieki za sugestie ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015