Polećcie dobrego dietetyka w Luboniu

#2017-07-13 04:41:16 

salamandra

Użytkownik

Dowiedziałam się że mam głęboką anemię. Na pytanie, co powinnam jeść, lekarz bezradnie rozłożył ręce i tylko przepisał mi leki. Wiem jednak, że samymi lekami nie ma co się artować, jak dieta będzie nieodpowiednia, bo w życiu nie wyjdę z tej choroby. Pomyślałam, że dobrze by było się dowiedzieć od fachowca, co powinnam jeść. Szukam więc w Luboniu, albo przynajmniej okolicach jakiegoś dobrego dietetyka.
#2017-07-13 05:58:54 

SEELRYSARNE

Użytkownik

Jedz dużo wątróbki, wołowiny, generalnie sporo mięsa. Dobra jest też czarna porzeczka czy natka pietruszki. Jak lubisz, to jedz też migdały.
#2017-07-13 07:37:35 

menager

Użytkownik

Co z tego, że ona będzie to jadła, jeśli na przykład przy okazji będzie spożywać produkty, które będą wypłukiwały żelazo, albo spowalniały jego przyswajanie. Dlatego wizyta u dietetyka jest jak najbardziej dobrym rozwiązaniem.
#2017-07-13 10:21:26 

narciarka

Użytkownik

A ja dla Ciebie dziewczyno mam jeszcze lepsze rozwiązanie :) Dietetyk do Lubonia może dla Ciebie dojechać. To znaczy, musisz się tylko umówić wczesniej telefonicznie i pani dietetyk przyjedzie do Twojego domu, czy gdzie tam będziesz chciała. Zostawiam Ci adres: http://dietetyczna-rownowaga.pl/dietetyk/lubon/, gdzie masz więcej napisane na ten temat.
#2017-07-13 11:37:33 

salamandra

Użytkownik

Takie mobilne usługi?
#2017-07-13 13:46:14 

narciarka

Użytkownik

Tak :) Dodatkowo od profesjonalnego dietetyka, który ma odpowiednie wykształcenie, a także doświadczenie. Ta pani dietetyk, jak zobaczysz na jej stronie, ma sporo różnych certyfikatów, które świadczą o jej profesjonalnym przygotowaniu do tego zawodu.
#2017-07-13 14:22:59 

salamandra

Użytkownik

Zawsze to lepiej wiedzieć, jakie ktoś, kto bierze nas pod swoje skrzydła, ma kwalifikacje. Na pewno się z nią umówie i zobaczymy, co będzie dalej. Dzięki serdeczne za tego linka! Pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015