Poszukiwany komfortowy i niedrogi pensjonat w Zawoi koło Babiej Góry

#2017-07-21 00:32:14 

SEELRYSARNE

Użytkownik

Macie jakąś wiedzę jak w temacie? Bardzo chcemy zobaczyć z bliska Babią Górę, spędzić tam czas i generalnie poczuć ten klimat Polski południowej. Niestety nie wiem za bardzo jak tam wygląda kwestia hoteli czy innych ośrodków. Jakieś sugestie?
#2017-07-21 01:48:10 

menager

Użytkownik

Moim zdaniem jest super poziom w tych okolicach – to jest takie wrażenie ogólne bardziej na podstawie tego co się usłyszało i przeczytało. Także jak chcesz to szukaj dalej a trafisz na coś porządnego.
#2017-07-21 04:01:42 

Bonus BGC

Użytkownik

Moi znajomi tam bywają dość regularnie. Zawsze nocują tam - http://www.styrnol.pl/. Z ich opinii wynika że miejsce jest świetne. Obsługa wyjątkowo uczynna i nastawiona na potrzeby każdego z gości. No i kuchnia wyborna, z akcentem na lokalne tradycyjne dania i szeroko pojętą kuchnię polską. Gdy chodzi o sprawdzony pensjonat Zawoja ma więc godny polecenia obiekt.
#2017-07-21 06:04:10 

narciarka

Użytkownik

Nigdy nie byłam tak blisko słowackiej granicy choć o Babiej Górze można sporo przeczytać w różnych publikacjach. Muszę się zastanowić czy w którymś momencie roku tam nie zawitać.
#2017-07-21 07:51:34 

KangurzycaHania

Użytkownik

Zawsze podobała mi się idea górskiego wypoczynku. Poza tym lubię jeździć na nartach a czytam właśnie że mają tam bardzo dobre stoki więc da się trochę poszaleć przy dobrym śniegu.
#2017-07-21 09:59:53 

horadrim

Użytkownik

Pensjonaty tam nie są drogie a zazwyczaj stoją na sensownym poziomie. Akurat ten z linka jest jednym z lepszych i to wiadomo natomiast kwater w ostatnich latach szybko przybywa.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015