Ile kosztują usługi świadczone przez pogotowie hydrauliczne w Krakowie 24h?

#2017-07-26 01:23:38 

SEELRYSARNE

Użytkownik

Czy ktoś z was ostatnio korzystał z usług pogotowia hydraulicznego? Jeśli tak, to ile płaciliście za pomoc? Czy usługi pogotowia hydraulicznego wciąż są kilkukrotnie droższe niż zwykłego hydraulika?
#2017-07-26 01:39:43 

menager

Użytkownik

Pogotowie zawsze było drozsze, bo przyjezdzali w ciagu kilkunastu minut od wezwania. Za dyspozycyjnosc placi sie ekstra i moim zdaniem jest to calkowicie normalne
#2017-07-26 03:58:20 

SEELRYSARNE

Użytkownik

Jak dla mnie nigdy nie było to normalne, ale nie o tym rozmawiamy. Jeszcze raz pytam, czy ktoś z was korzystał może ostatnio z usług pogotowia hydraulicznego w Krakowie?
#2017-07-26 06:06:32 

salamandra

Użytkownik

Ja korzystałam. Zapłacilam nieco ponad 100zł za pomoc z przy dokręceniu zaworu. Nie mogłam sobie z tym sama poradzic.
#2017-07-26 06:58:47 

narciarka

Użytkownik

Jeśli interesują cię szczegółowe ceny na usługi realizowane przez pogotowie hydrauliczne w Krakowie 24h to najlepiej poprostu zadzwoń do takiej firmy. Na tej stronie http://wuko-tech.pl/nasze-uslugi/pogotowie-hydrauliczne-24h/ jest wypisana przykładowa lista usług realizowanych przez pogotowie hydrauliczne i informacja, że przybliżona cena usługi podawana jest już przy zgłaszaniu usterki, tak zeby później klient nie był zaskoczony cena. Moim zdaniem to bardzo uczciwe rozwiązanie. Jak cena nie odpowiada można dzwonić do kogoś innego.
#2017-07-26 09:22:20 

SEELRYSARNE

Użytkownik

żeby wszyscy mieli takie podejście jak ta firma z linka, to nie byłoby problemu, niestety zwykle nikt nie chce podać ceny przez telefon
#2017-07-26 09:46:24 

narciarka

Użytkownik

No to się rezygnuje z takich usług. Uczciwa firma nie powinna robić tajemnicy z ceny uslugi, tak jak tajemnicy z ceny nie robi firma Wuko-Tech. Jak do nich zadzwonisz i ogolnie powiesz co się stało, to od razu dyżurny pracownik poda orientacyjną cene naprawy.
#2017-07-26 12:04:59 

Bonus BGC

Użytkownik

Jak ktoś mysli że tzw. zwykły hydraulik jest tanszy od pogotowia hydraulicznego to jest w grubym błedzie. Jak szukałem hydraulika do udrożnienia odpływu w garażu, to facet zaspiewał kwotę dwa razy wiekszą niz proponowana przez pogotowie hydrauliczne. Także z cenami to jest naprawdę bardzo różnie i lepiej dwa razy sprawdzic żeby nie przeplacic
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015