Gdzie warto kupić tapety i akcesoria do domu?

#2017-08-03 03:04:55 

bartkowa

Użytkownik

znudziły mi się farby i chcę wrócić do tapet.:) a tak konkretniej położyć sobie tapetę na jednej ścianie w sypialni i na jednej w salonie. Zastanawiam się nad tapetami fizelinowymi, ale nie jestem pewna czego się po nich spodziewać, czy faktycznie są lepsze od tych papierowych? No i jak już napisałam w temacie – gdzie warto zrobić zakupy tego typu? Poza tapetami zamówiłabym sobie jeszcze uchwyty i parę rzeczy…
#2017-08-03 03:57:00 

konsolowiec

Użytkownik

tapety fizelinowe szybciej się kładzie.:) nie trzeba smarować klejem i ściany i tapety, wystarczy ściana. Poza tym nie musisz im dawać czasu na kurczenie się. Tak z technicznej perspektywy pisząc oszczędzisz sobie albo komuś, kto się tym zajmie, nadmiaru roboty. No i z tego co widziałem teraz na fizelinie mają chyba najwięcej wzorów. Co do sklepu polecam Stylo-Dom, sprawdzona jakość.
#2017-08-03 05:54:24 

skostniała

Użytkownik

może od razu zerknij sobie na stronę stylo-dom.pl/43-tapety-na-flizelinie, ja tam znalazłam mnóstwo inspiracji.:) tapety we wnętrzach są teraz bardzo modne, czarują świetne aranżacje… myślę, że fizelina jest naprawdę wygodna, bo zrywa się ją na sucho i nie masz śladów na ścianie. Ale to kwestia potrzeb, bo papierowe też wyglądają super.
#2017-08-03 06:10:15 

bartkowa

Użytkownik

dzięki za odpowiedzi :). Podoba mi się ten motyw kamienia… a jaki miałaś Ty?
#2017-08-03 07:23:40 

Alutka

Użytkownik

motyw cegły jest bardzo uniwersalny.:) mam go w swojej sypialni i szczerze polecam. Najlepiej to wygląda właśnie tak jak piszesz, jak się wytapetuje jedną albo dwie ściany, niekoniecznie od razu całe wnętrze.:) a uchwytów jakich szukasz?
#2017-08-03 10:21:53 

bartkowa

Użytkownik

do drzwi przesuwanych, chromu albo niklu, sama jeszcze nie umiem zdecydować. Mam ładne drzwi, ale trzeba je trochę, że tak powiem, podrasować.:D
#2017-08-03 11:41:52 

skostniała

Użytkownik

tutaj też masz uchwyty do drzwi przesuwanych, popatrz sobie: http://stylo-dom.pl/52-uchwyty-do-drzwi-przesuwnych. podobają mi się, bo są dyskretne, nie rzucają się od razu w oczy. No i są też wygodne, bo łatwo je złapać, a to niestety wcale nie jest norma. Dawniej miałam jakieś takie, które ciężko się chwytało…
#2017-08-03 12:42:38 

bartkowa

Użytkownik

dzięki, faktycznie są ładne, powinny pasować. I widzę, że cena jest też całkiem fajna.:)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015