Które mleko początkowe dla dziecka wybrać?

#2016-04-12 04:31:36 

bartkowa

Użytkownik

Hej. Szukam dobrego mleka modyfikowanego dla noworodka. Niestety prawie nie mam pokarmu i nie będę mogła karmić piersią. Które mleko początkowe wybrać?
#2016-04-12 06:47:32 

skostniała

Użytkownik

Szkoda, ze nie możesz karmic piersią. A może jakiś specjalista, np. doradca laktacyjny powinien Ci pokazac jak to należycie robić? Karmienie piersią to najwłaściwszy sposób karmienia niemowląt.
#2016-04-12 09:17:49 

bartkowa

Użytkownik

Już miałam tego typu konsultacje, ale nic one nie dały. Mimo szczerych chęci, nie dam rady karmić dziecka naturalnie.
#2016-04-12 10:09:29 

narciarka

Użytkownik

Ja polecam Ci mleko początkowe enfamil 1. To starannie opracowany produkt, który zawiera cztery najważniejsze nukleotydy w ilości naturalnie występującej w mleku matki. Do mleka dołaczona jest instrukcja, z którą należy dokładnie się zapoznac przed rozpoczęciem przygotowywania pokarmu.
#2016-04-12 11:59:51 

salamandra

Użytkownik

Ja również uważam wspomniane wyżej mleko modyfikowane za bardzo dobry dla noworodków i niemowląt produkt. W dobrej cenie oferuje go m.in. apteka Gemini. Ja zazwyczaj własnie tam zamawiam ten produkt, bo obecnie rzadko wychodzę z domu, a zakupy w tej aptece internetowej robi się szybko i sprawnie.
#2016-04-12 12:38:53 

narciarka

Użytkownik

Nawet nie wiedziałam, ze w tej aptece można kupic mleko modyfikowane. Ja kiedyś zamawiałam tam skuteczne leki na grypę i zapalenie zatok. Mam jeszcze w zakładkach zapisany link https://www.aptekagemini.pl/group/theraflu. Od tamtej pory mam spokój z zatokami, no ale gdyby coś zaczęło się dziać, to nie będę zwlekać, tylko od razu znów zrobie zamówienie na te leki w tej aptece online.
#2016-04-12 12:56:00 

salamandra

Użytkownik

Zatoki to niestety ciężka sprawa. Trudno je wyleczyć i gdy cos się z nimi dzieje, często jest potrzebna wizyta u lekarza.
#2016-04-12 14:00:33 

skostniała

Użytkownik

To prawda, ale gdy zadziała się odpowiednio szybko stosując dobry lek na zatoki, można niejednokrotnie uniknąc rozwoju choroby i konieczności spotkania z lekarzem.
#2016-04-12 15:26:00 

bartkowa

Użytkownik

Ja też cos o tym wiem, bo miałam nawracające zapalenia zatok. Teraz jest na szczęscie spokój, ale myslę, że warto mieć zawsze pod ręką takie leki na zatoki, o których wczesniej wspomniałyście. Chyba właśnie zrobię zamówienie na te leki, a także na mleko modyfikowane w aptece internetowej. Do zamówienia dorzucę jeszcze dobre kremy nawilżajace i przeciwodparzeniowe dla niemowląt.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015