Poszukuję kancelarię prawa handlowego z Warszawy!

#2017-08-22 03:25:24 

Alutka

Użytkownik

Jak zaznaczyłam w temacie potrzebuję pomocy kancelarii prawnej. W szczególności interesuje mnie prawo handlowe. Znacie się może na takich sprawach? Ja niestety nie mam nawet żadnego prawnika w rodzinie ani wśród znajomych, więc nie mam kogo zapytać. Liczę na Waszą pomoc!
#2017-08-22 05:17:18 

menager

Użytkownik

A o jaką konkretnie sprawę chodzi? Wiesz, są różne dziedziny prawa i nie każdy może specjalizować się akurat w tej, której dotyczy Twoja sprawa. To jest dość istotna kwestia.
#2017-08-22 07:21:11 

Alutka

Użytkownik

Konkretnie chodzi o długotrwały problem ze zwrotem zakupionego, drogiego towaru. Nie chcę też dokładnie rozpisywać na forum o co chodzi, ale mniej więcej jest to problem ze zwrotem. Mi powinno przysługiwać takie prawo, a jeden ze sklepów go niestety nie respektuje.
#2017-08-22 08:02:39 

KangurzycaHania

Użytkownik

Powinnaś skorzystać z pomocy jakiejś kancelarii, która w ofercie ma szeroki zakres porad. Coś takiego jak firma Sosnowski Legal. Duże kancelarie obsługują zarówno firmy, jak i osoby prywatne, a ponadto zajmują się przeróżnymi działami prawnymi - handlem, prawem karnym, skarbowym i wieloma innymi.
#2017-08-22 08:34:04 

Bonus BGC

Użytkownik

Ja z kolei mogę polecić interesujący tekst, który może rozjaśnić wiele kwestii. Pod linkiem http://www.sosnowskilegal.pl/prawo-karne-karne-gospodarcze-i-skarbowe/ może odszukasz informacje, które w jakikolwiek sposób Ci pomogą. Jeżeli chodzi o kancelarie prawa handlowego z Warszawy to na pewno odszukasz odpowiednią, bo jest ich całkiem sporo. Poszukaj, zapoznaj się z informacjami, a jak już będziesz orientowała się mniej więcej w temacie to umów się z prawnikiem na spotkanie. Na pewno wspólnie odszukacie jakieś rozwiązanie.
#2017-08-22 10:30:27 

horadrim

Użytkownik

Znam problemy z handlowcami. Niestety, ale wielu kompletnie nie respektuje prawa handlowego. Często można spotkać się z informacjami o niemożności zwrotu zakupionego towaru, a niestety zdecydowaną większość produktów można zwrócić według prawa. W razie czego zawsze możesz zgłosić się do osób z biura praw konsumenta, oni też doradzają w takich kwestiach.
#2017-08-22 11:19:45 

Alutka

Użytkownik

Pięknie dziękuję za Wasze zaangażowanie w dyskusję. Mam nadzieję, że wreszcie ktoś pomoże mi rozwiązać problem, bo tutaj naprawdę chodzi o całkiem duże pieniądze.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015