Gdzie robić endoskopię krtani w Bydgoszczy?

#2017-08-24 00:51:34 

bartkowa

Użytkownik

Zauważyłam u siebie duże problemy ze strunami głosowymi, jestem nauczycielką więc głos to moje narzędzie pracy i troch ę mnie martwi ta uporczywa dolegliwość bo w pewnych momentach zupełnie tracę głos, co jest podczas prowadzenia lekcji bardzo niekomfortowe. czytałam że w takich przypadkach przeprowadza się endoskopię, zależy mi na czasie więc prosze o radę gdzie się udać żeby badanie zrobić szybko i bez kolejek.
#2017-08-24 02:59:37 

szesnastka

Użytkownik

Twoje dolegliwości bardzo przypominają mi przypadek mojej mamy, u niej wykryto zmiany nowotworowe, lepiej nie czekaj tylko migiem do lekarza.
#2017-08-24 05:32:30 

menager

Użytkownik

Z krtanią nie ma żartów dużo się mowi o raku płóc itp, a taka krtań niedoceniana, koleżanka wy żej ma rację. niestety nie znam żadnej placówki, ale może po skierowanie do rodzinnego trzebaby pójść.
#2017-08-24 06:32:19 

szesnastka

Użytkownik

pff.. do rodzinnego, a potem czekaj pan w kolejkach prywatnie aż już nie będzie czego leczyć.
#2017-08-24 09:08:22 

baczek

Użytkownik

W takich przypadkach to juz raczej nie ma co czekać, tylko od razu działać. Endoskopię krtani w Bydgoszczy moja córka robiła żeby sprawdzić czy wnuczek nie ma przerostu migdałków bo miał bezdech senny i mówił przez nos. Z tego co widzę to w tej placówce również wykonują stroboskopowe badanie krtanii, podrzucam link do zapoznania się http://www.implanty-bydgoszcz.eu/badanie-stroboskopowe.html z tego co widzę to na badanie nejlepiej stawić się na czczo, samo badanie trwa zaledwie kilka minut a wynik jest znany od razu po jego wykonaniu więc nie ma na co czekać.
#2017-08-24 10:27:30 

bartkowa

Użytkownik

Trochę przestraszyły mnie te wiadomości odnośnie możliwości wystąpienia nowotworu, wręcz jestem przerażona i nie mogę już zmrużyć oka.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015