Co lepsze i dlaczego koza czy kominek?

#2017-08-28 01:26:43 

bartkowa

Użytkownik

Jak uważacie co jest lepsze koza czy kominek? Proszę o uzasadnienie bo chcę coś szybko kupić ale nie wiem co wybrać. Z góry dzięki.
#2017-08-28 01:47:46 

konsolowiec

Użytkownik

Odpowiem typowo w takich sytuacjach.. to zależy :). Serio to zależy na przykład od wielkości pomieszczenia bo kominek jest zwyczajnie nie efektywny w małych pokojach, efekt wizualny i cieplny dopiero widać w dużym pomieszczeniu. Prawdą jest natomiast że kozy są tańsze, łatwe w pomieszczeniu i że tak powiem mobilne byleby tylko miały dojście do komina. Mógłbym tak pisać w nieskończoność ale chyba warto żebyś weszła na https://kozakominek.pl/9407/koza-czy-kominek/ i sama wyrobiła sobie zdanie czy lepsza jest koza czy kominek. Mam nadzieje ze pomogłem, pozdrawiam.
#2017-08-28 03:55:57 

bartkowa

Użytkownik

Bardzo mi pomogłeś, dziękuję. Troche sie zmartwiłam bo bardzo zależało mi na kominku. Uwielbiam widok ognia i to prawdziwe suche ciepło. Niestety mam za mały salon a do kozy jakoś nie jestem przekonana bo chyba nie daje takiego efektu.
#2017-08-28 06:20:19 

skostniała

Użytkownik

Jako użytkowniczka kozy podpowiem Tobie że nie zrobisz źle jesli kupisz. Według mnie róznica miedzy kominkiem jest tylko taka że ogień jest mniej eksponowany. Pod wzgledem ciepła i tych wszystkich innych efektów jak trzaski itd to koza cię nie zawiedzie. A na marginesie dodam że ubrania schną w ekspresowym tempie nawet jak są w innym pokoju ale to już taka zaleta dla gospodyń :)
#2017-08-28 08:59:21 

bartkowa

Użytkownik

Obejrzałam sporo zdjęć, nawet trochę zaczęłam planować gdzie postawić kozę i stwierdzam że nie wyglądałoby to źle. Pogadam jeszcze z teściem bo mieli kiedys koze i zobaczymy.
#2017-08-28 10:17:42 

konsolowiec

Użytkownik

Teść niekoniecznie może pomóc bo nowoczesne kozy to nie to samo co stare.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015