W której książce można poczytać o tajemnicach Fatimy?

#2017-09-05 03:00:44 

horadrim

Użytkownik

Bardzo interesują mnie kwestie dotyczące wszelkiego rodzaju tajemnic religijnych i ich wyjaśniania oczywiście. Bardzo lubię czytać też o przepowiedniach. W ostatnim czasie dość sporo słyszałem o tejamnicach fatimskich i szukam teraz ciekawej książki, która zarówno pod względem faktów, jak i oczywiście komentarzy będzie opisywała te zdarzenia. Jak znacie jakiś konkretny tytuł to ja bardzo chętnie go poznam :)))
#2017-09-05 05:31:03 

Nico

Użytkownik

Mnie też interesują można powiedzieć niewytłumaczalne na pierwszy rzut oka rzeczy i sytuacja. Jak na razie nie udało mi się znaleźć dokładnie omaianych publikacji, a to być może dlatego, że przez lata te tajemnice bardzo mocno się zdeaktualizowały.
#2017-09-05 06:00:18 

skostniała

Użytkownik

Oj chcyba kolego coś pomyliłeś. Po pierwsze nie mogły się zestarzeć, bo dotyczą one właśnie okresu, w którym żyjemy. A po drugie całkiem niedawno zmarła ostatnia osoba, która te tajemnice przyjęła, więc bardzo dokładnie zostało wszystko opisane.
#2017-09-05 06:24:52 

horadrim

Użytkownik

Tylko gdzie mzna o tym poczytać?
#2017-09-05 07:55:49 

skostniała

Użytkownik

Najlepszą i najbardziej dokładną publikacją w tym zakresie jest ta książka http://wydawnictwojut.pl/tajemnica-fatimy/, która została zredagowana na podstawie opowieści siostry Łucji. Tajemnice Fatimy są więc dokładnie zbadane i można się o nich dowiedzieć wiele z tej publikacji.
#2017-09-05 08:47:30 

Kajko

Użytkownik

Jak ktoś interesuje się tymi przepowiedniami to faktycznie czeka go całkiem ciekawa przygoda, która nie zawsze da się wytłumaczyć. W książce pojawiają się ciekawe i celne komentarze odnośnie interpretacji tych wydarzeń. Kupjąc książkę z tego wydawnictwa klient dostaje sporo wiedzy nowej wiedzy...
#2017-09-05 10:20:47 

baczek

Użytkownik

Mimo, że ta pozycja jest związana z kwestaimi religyjnymi, a ja raczej zagorzałym katolikiem nie jestem, to jednak sięgnę po tę książkę, bo nie lubię niedopowiedzeń. Według mnie każdy fakt ma swoje wytłumaczenie i kto wie, może po lekturze tej książki będę bliżej poznania prawdy.
#2017-09-05 10:49:38 

horadrim

Użytkownik

Między innymi dlatego też szukałem takiej książki :)))
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015