Jakie preparaty skutecznie podnoszą libido kobiet?

#2017-09-19 17:35:44 

konsolowiec

Użytkownik

Pytanie bardziej skierowane do pań. Czy stosujecie jakieś kosmetyki lub preparaty, które wpływają na poziom waszego libido? Szukam czegoś dla żony, która po urodzeniu dziecka zupełnie straciła zainteresowanie seksem. Wiem, że takie cos jest w miarę normalne, ale pomyślałem, że jak jej coś zasugeruje, dzięki czemu poczuje większą satysfakcję to może jakoś stopniowo wszystko wróci do normy.
#2017-09-19 20:30:38 

Bonus BGC

Użytkownik

lacze się z toba w bolu. U mnie sytuacja dokladnie taka sama. Szczerze watpie zeby dalo sie z tym cos zrobic
#2017-09-19 21:34:22 

Diwa

Użytkownik

Spadek zainteresowania seksem po urodzeniu dziecka to normalne zjawisko. Często jest zwyczajnie tak, że kobieta nie ma siły i ochoty na seks po tym, jak cały dzien musi zajmować się dzieckiem. Najlepsze wyjście z takiej sytuacji to po prostu w jakiś sposób odciążyć ją od codziennych obowiązków. Samemu przygotowac smaczną kolację czy zabrac żone na randke. Zobaczysz, że ochota na seks sama jej wróci:)
#2017-09-20 00:04:28 

olinka

Użytkownik

Są rózne kosmetyki i środki, które wpływają na zwiekszenie podniecenia u kobiet. Odwiedź sexshop, na pewno coś ci poleca
#2017-09-20 02:21:45 

konsolowiec

Użytkownik

a konkretnie, może znasz jakiś naprawdę skuteczny produkt?
#2017-09-20 05:20:32 

olinka

Użytkownik

Konkretnie to możesz sobie odwiedzić chociażby ten adres https://intymnosc.pl/pl/81-libido-u-kobiet. Tam masz całą listę różnych preparatów, które stymulują libido kobiet i zwiększają przyjemność płynącą z seksu. To są specyfiki stworzone z myślą tylko o kobietach, o silnym działaniu pobudzającym. Jeśli żona będzie otwarta na eksperymenty to na pewno wspólnie znajdziecie w tym serwisie coś, co ożywi wasze życie seksualne. Warto próbować różnych środków, bo to też fajna zabawa i dobry sposób na to, by nie tracić zainteresowania seksem, by szukac stale czegoś nowego.
#2017-09-20 07:58:45 

konsolowiec

Użytkownik

tak, tylko jeszcze przekonać żone, żeby zgodziła się coś wypróbować.
#2017-09-20 10:26:06 

olinka

Użytkownik

Te preparaty z serwisu intymność.pl są całkowicie naturalne. Powstają na bazie różnych ekstraktów roślinnych i na pewno są bezpieczne w stosowaniu. Zresztą nie musicie ograniczać się do samych środków stymulujących. Może żonie bardziej odpowiadają jakieś gadżety. W tym serwisie jest całe mnóstwo takich produktów.
#2017-09-20 10:44:36 

Bonus BGC

Użytkownik

ja juz zamowilem, ciekawe jaka bedzie reakcja mojej zony, jak kurier przyniesie paczke
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015