Gdzie kupujecie butelki i smoczki dla dzieci?

#2017-11-29 00:55:01 

bartkowa

Użytkownik

Cześć. Jestem mamą od niedawna i nie jestem w tym jakoś super doświadczona. Wyprawkę dla dziecka mam, ale jest kilka rzeczy, które już wiem, że powinnam zmienić i dlatego szukam porad. Obecnie interesuje mnie np. gdzie kupujecie butelki dla dzieci i wymienne smoczki do tych butelek dla niemowlaków? Macie jakieś sprawdzone miejsce i chcecie mi je polecić?
#2017-11-29 02:45:24 

szesnastka

Użytkownik

Po pierwsze to gratuluję, że dołączyłaś do grona matek! To wspaniała rzecz, chociaż nie będę kłamać, że zawsze jest różowo. Po drugie jeśli chodzi o butelki do karmienia i smoczki wymienne, to zajrzyj sobie tutaj: https://wyprawkowy.pl/butelki-i-akcesoria-235. Jest tam naprawdę spory wybór różnych butelek, ale się nie przerażaj ich ilością. Poczytaj sobie po prostu o każdej i wybierz taką, która najbardziej będzie ci pasować. Masz tam wszystko opisane, więc myślę, że bez problemu dasz sobie radę z dokonaniem wyboru :)
#2017-11-29 04:04:44 

bartkowa

Użytkownik

Dziękuję i to razy dwa. I za gratulacje i za namiary na stronę. Rzeczywiście jest tego dużo, można się trochę przerazić :P Ale w sumie to chyba lepiej zdecydowanie mieć za duży wybór niż za mały. W wolnej chwili sobie usiądę i poprzeglądam w takim razie, zapoznam się z opisami i mam nadzieję, że znajdę tą odpiednią.
#2017-11-29 05:16:50 

szesnastka

Użytkownik

Też mam taką nadzieję :) Życzę powodzenia, zarówno w macierzyństwie jak i w wyborze. Butelka jest niezwykle ważna, szczególnie gdy zaczniesz karmić więcej butelką niż piersią (o ile oczywiście to robisz, bo nie każdy chce i może). Więc powodzenia w szukaniu i jak najwięcej zdrowia dla Ciebie, i dla maluszka!
#2017-11-29 08:09:10 

bartkowa

Użytkownik

Dziękujemy bardzo :) W razie czego pewnie będę jeszcze się w tym temacie po pomoc odzywać, ale mam nadzieję, że poradzę sobie sama. Jak na razie znikam, żeby sprawdzić dokładnie ofertę i pozapoznawać się ze specyfikacjami tych różnych butelek. Kurczę, niby taka zwyczajna rzecz, a ile zachodu z wyborem :P
#2017-11-29 08:33:48 

szesnastka

Użytkownik

Haha, no pozory mylą, wcale wszystkie butelki nie są takie same, aż trudno uwierzyć, że mogą różnić się tyloma ważnymi szczegółami :o
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015