Czy zna ktoś jakiś dobry sklep Reebok z butami do biegania?

#2019-03-05 04:07:39 

olinka

Użytkownik

szukam dobrego sklepu internetowego z butami marki Reebok, konkretnie z butami do biegania
#2019-03-05 06:45:33 

skostniała

Użytkownik

dobrego, czyli jakiego? Chodzi ci o niskie ceny czy co? Jaki konkretnie sklep Reebok uważasz za dobry? Bo dla mnie dobry sklep to taki, w którym mają duży wybór towaru, szybkie dostawy i nie robią problemów przy ewentualnych zwrotach. Niestety takich dobrych sklepów Reebok nie ma zbyt dużo, przynajmniej jesli chodzi o ich internetowe wersje. Zreszta stacjonarnych sklepów z butami tej marki w moim miecie tez nie ma zbyt wielu.
#2019-03-05 09:43:18 

olinka

Użytkownik

no tak, myślałam, że to logiczne; szukam sklepu z niskimi cenami na biegowe buty Reebok z najnowszych kolekcji; teraz juz chyba wyraziłam się juz w pełni precyzyjnie i jasno:)
#2019-03-05 11:58:44 

MistrzZen

Użytkownik

sprawdzałaś w CTX Sport? To jest taki internetowy sklep sportowy z różnymi rzeczami dla miłośników sportowych aktywności. Mają buty, odzież i różne dodatki. Nie wiem, który konkretnie model butów Cię interesuje, ale jak przejrzysz oferte to na pewno trafisz na cos co wpadnie ci w oko i pod wzgledem wygladu, i ceny
#2019-03-05 12:37:36 

Kajko

Użytkownik

znam ten sklep:) organizują sporo akcji promocyjnych, zwłaszcza jeśli chodzi o buty piłkarskie, wszyscy moi koledzy z boiska na bieżąco przeglądają oferte licząc na jakies super okazje cenowe. Dla przykładu tutaj https://ctxsport.com/produkt/buty-mercurial-vortex-iii-ic/ masz zarąbiste halowki Nike Mercurial w cenie poniżej 200zł. Wczesniej kolega za te same buty w galerii zapłacił prawie dwa razy tyle. Takze faktycznie znaleźć dobry sklep internetowy to sztuka, a jak sie go znajdzie, warto sie go trzymac.
#2019-03-05 12:45:39 

Alutka

Użytkownik

ja kupuje tylko w największych, znanych sklepach i ewentualnie na aukcjach, ale to tez wybieram tylko oferty przygotowane przez popularnych sprzedawcow. Kiedys strasznie sie nacielam kupując w jakims malym sklepie. Przyslali zły rozmiar i pozniej robili problemy z wymiana. Trwalo to koszmarnie dlugo. Stracilam kase na poczte i do tego mnóstwo czasu i nerwow.
#2019-03-05 13:41:14 

MistrzZen

Użytkownik

czasami zdarzaj sie hieny, co zeruja na ludziach, ale takie sklepy dlugo miejsca na rynku nie zagrzeja
#2019-03-05 15:26:00 

olinka

Użytkownik

buty już zamówione:) obe wasze sugestie okazały się trafione
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015