Salon Renault w Wielkopolsce – czy oferty różnią się od siebie?

#2019-09-11 15:08:57 

horadrim

Użytkownik

Cześć! Mam w planach zakup nowego Megane i tak zastanawiam się, czy dealerzy mogą mieć różne oferty zależnie od punktu? Warto trochę popodróżować po województwie i sprawdzić różne miejsca?
#2019-09-11 16:39:53 

baczek

Użytkownik

Zdecydowanie warto, ja długo szukałem, zanim znalazłem coś ciekawego kupując swoje auto. Sprzedawcy różnie podchodzą do tematu, a mnie najbardziej zależało na dobrej opcji finansowania. Ostatecznie wziąłem samochód w krakowskim salonie Renault (też Meganka swoją drogą), choć mieszkam ponad 70 km od tego miasta. Warto było, za auto sporo się płaci, a u dobrego sprzedawcy można sporo zyskać.
#2019-09-11 19:05:26 

horadrim

Użytkownik

OK, czyli będzie trzeba się dokładnie rozejrzeć w temacie. Brałem w leasing? Bo mnie to interesuje. W ogóle ktoś jest z mojego województwa i może dać jakąś sugestię salonu?
#2019-09-11 20:20:00 

skostniała

Użytkownik

Ja kupując w poznańskim salonie Renault dostałam naprawdę świetne warunki leasingu po bardzo krótkich negocjacjach. Do tego jeszcze rabaty na część wyposażenia i bardzo atrakcyjną cenę na ubezpieczenie. Polecam powysyłać po prostu maile i solidnie zorientować się na rynku, zanim podejmie się decyzję.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015