Kilka rad dla pozycjonera amatora

#2020-12-14 04:38:01 

horadrim

Użytkownik

Witam wszystkich pasjonatów Internetu i wszystkiego tego co z nim związane. Z tej strony student drugiego roku informatyki, który chce nieustannie poszerzać swoje horyzonty. Jednak do rzeczy. Stworzyłam jakiś czas temu kilka stron internetowych, które samodzielnie metodą prób i błędów pozycjonuję. Wszelką wiedzę na ten temat czerpię z sieci. Między innymi na https://www.grupa-tense.pl/pozycjonowanie/ znalazłem ciekawy poradnik w tym temacie. Efekty są powiedziałbym średnie… Czy możecie się podzielić swoimi doświadczeniami jeśli chodzi o pozycjonowanie? Jak długo czekaliście na efekty i jaką strategię zastosowaliście?
#2020-12-14 07:22:33 

bartkowa

Użytkownik

Podziwiam odwagę i determinację…U mnie pierwsze efekty pozycjonowania pojawiły się po przeszło pół roku. Być może to dlatego , że moja witryna dotyczy tak popularnej i bardzo konkurencyjnej branże jak dietetyka i odchudzanie. Dodam, że pozycjonowanie zleciłam jednej z agencji SEO.
#2020-12-14 08:04:48 

baczek

Użytkownik

W moim przypadku sprawdziło się tak zwane pozycjonowanie lokalne. To właśnie ten artykuł https://darlowo.info/index.php/83-biznes/6626-pozycjonowanie-lokalne-masz-firme-w-szczecinie-lub-okolicy-dowiedz-sie-jak-poprawic-jej-zasiegi stał się dla mnie bodźcem aby zająć się tym tematem. To dzięki temu dotarłem z ofertą swojego warsztatu samochodowego do stosunkowo wąskiej grupy docelowej, czyli osób z najbliższej okolicy.
#2020-12-14 08:17:42 

Kajko

Użytkownik

Niektórzy studenci mają to do siebie, że dążą do celu i zupełnie nie boją się wyzwań. Ja jestem podobnym typem i również hobbystycznie pozycjonuję kilka swoich stron z całkiem dobrym rezultatem. Wymaga to jednak sporo cierpliwości i zaangażowania. Jednak warto!
#2020-12-14 08:44:49 

narciarka

Użytkownik

Cóż… nie każdy zna się na pozycjonowaniu. Dla nas kobiet to raczej czarna magia. To bardzo dobrze, że istnieją wyspecjalizowane agencje SEO. To właśnie jednej z nich zleciłam pozycjonowanie mojego sklepu internetowego. Pierwsze efekty były widoczne po 4 miesiącach a obecnie sklep jest w TOP 10.
#2020-12-14 10:15:29 

MistrzZen

Użytkownik

A czy próbowałeś może pozycjonować strony wykorzystując tak zwany long tail? To ciekawa strategia promowania serwisu przy pomocy wielu dokładnych słów kluczowych opisujących kategorię produktu wraz z jego przeznaczeniem. Polecam świetny artykuł w tym temacie www.grupa-tense.pl/blog/pozycjonowanie-szerokie-czyli-promowanie-fraz-long-tail/.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015